Grunts sildītāji ?

nbinc
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 1569
Pievienojies: Otr Feb 12, 2008 2:45 pm
Atrašanās vieta: Rīga

Re: Grunts sildītāji ?

Atbildēt nbinc » Otr Jan 09, 2018 10:46 pm

Man agrāk bija pieredze ar tiem siltumkabeļiem.

Es ņemtu to JBL, jo tas ir uz 12V, tomēr drošāk ne kā 240V akvā...... kabelis ar laiku var pārlocīties vai dabūt kādu plaisu vai skrāpējumu stādot augus ar pinceti vai liekot dekorācijas... 12V tomēr drošāk es domāju.

Kontrolieri vajadzētu abiem sildītājiem (vienam ir vienkārša 240V rozete, otram transformātors uz 12V, bet kurš galu galā tik un tā pie tiem pašiem 240V slēdzas)
Bet var arī bez tā kontroliera iztikt ja izvēlas piemērotu sildītāja jaudu (lai jebkurā gadījumā tas neizvārītu akvāriju) un vispār nevajag censties ar zemgrunts sildītāju sildīt akvārijā ūdeni..... tur labāk papildus paņemt parasto sildītāju, bet zemgrunts izmantot tikai ūdens kustinšānai iekš grunts.
Vēl kā variants sildītāju likt uz taimera un slēgt tikai kad gaisma akvā ieslēdzas - tā sakot imitējot sauli, kas silda grunti.

Vēl spriežot pēc bildēm JBL piesūcekņi izskatās kvalitatīvāki ne kā maziņie Hydor.
Kad liksi kabeli tad ielej akvārijā pavisam nedaudz ūdens (saslapini apakšējo stiklu) tad piesūcekņi neleks atpakaļ kad stiepso to kabeli..... un nevajag stipri locīt to kabeli !!!
nbinc
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 1569
Pievienojies: Otr Feb 12, 2008 2:45 pm
Atrašanās vieta: Rīga

Re: Grunts sildītāji ?

Atbildēt nbinc » Otr Jan 09, 2018 10:57 pm

Jā, vēl aizmirsu piebilst..... ja ir iespēja paņem papildus piesūcekņus, jo tie kas nāk komplektā bieži ir par maz lai normāli kabeli piestiprināt....

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis