ophiopogon japonica

artursj
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 296
Pievienojies: Piekt Feb 05, 2010 8:27 am
Atrašanās vieta: Ķekava, Rīga
Vecums: 34

ophiopogon japonica

Atbildēt artursj » Cet Mar 04, 2010 10:00 am

Vai ir kādam pieredze? Sastādiju, tad izlasīju, ka tas tomēr nav īsti akvārija augs un pēc mēneša sāks pūt un iesaka to ņemt āra! Vai tiešam tik traki?  :(
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri
Atbildes: 3158
Pievienojies: Tr Jan 30, 2008 6:15 pm
Atrašanās vieta: Rīga
Vecums: 52

Re: ophiopogon japonica

Atbildēt Haxiz » Cet Mar 04, 2010 10:59 am

Jā, sākumā tie jāslīcina, un ilgi, un tikai ar laiku tie pielāgojas tādai dzīvei zem ūdens.
Akvāriju vāku pārbūve, līmēšana, remonts, vislielākais Sylvania lampu, Hydor un JBL sortimenta klāsts Latvijā, tehniskais atbalsts, konsultācijas un serviss.
artursj
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 296
Pievienojies: Piekt Feb 05, 2010 8:27 am
Atrašanās vieta: Ķekava, Rīga
Vecums: 34

Atbildēt artursj » Piekt Mar 05, 2010 1:11 pm

rakņājoties pa internetu uzgāju ka vajag izvairīties no šādiem ne-akvārija augiem:

* "Mondo Grass" Ophiopogon japonicus - This is a bushy grass with dark green leaves.
    * "Purple Waffle" Hemigraphis colorata - Dark green broad leaves with purple undersides.
    * "Aluminum Plant" Pilea cadierei -Dark green leaves with silver markings on the foliage.
JuZo
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 203
Pievienojies: Sest Mai 31, 2008 3:37 pm
Atrašanās vieta: Rīga
Vecums: 51

Atbildēt JuZo » Piekt Mar 05, 2010 9:44 pm

Manuprāt, labākais veids, kā izvairīties ir nebāzt visu kas pagadās mu... upss, tas nav par to :embarrass:! Labi, neņem galvā! Labākais ir ievērot likumu: nepirkt, ko nezini un pirkt, ko zini. Daudzi kāpj uz vienu un to pašu grābekli-piemēram, nopērk zivi, kas izaug par monstru un vēlāk izmisīgi cenšas no tās atbrīvoties. Forums pilns ar šādiem bēdustāstiem.
Juris Tifenbergs
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 21
Pievienojies: Sv Nov 14, 2010 5:53 pm

Atbildēt Juris Tifenbergs » Cet Mar 10, 2011 12:00 pm

Es būtu ļoti pateicīgs ja atsūtīsiet man šī auga foto. Vai tas Jums vēl ir ? Labprāt dabūtu to savā kolekcijā, jo esmu ūdens augu kolekcionārs. Es varētu Jums piedāvāt kaut ko pretī no īstiem akvāriju augiem !
Reader
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 68
Pievienojies: Sv Sep 27, 2015 5:14 pm

Atbildēt Reader » Piekt Sep 16, 2016 10:37 pm

Maldinošā izskata dēļ arī es esmu iepircies ar šo augu. Mājās tikai izlasīju internetā ka tas akvārijam nederēs. Labprāt samainītu viņu pret kādu līdzīga izskata zemūdens zālāja augu. :)
Zinu, ka topiks ir sens.
Samins
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 3
Pievienojies: Cet Sep 22, 2016 11:33 am
Atrašanās vieta: Eleja

Atbildēt Samins » Cet Sep 22, 2016 11:39 am

Pamēģini ielikt akvārijā un skaties. Ja ūdens kvalitāte un sastāvs nebūs atbilstošs, iznīks. Ir iiespējams, ka nokrīt gandrīz visas lapas, tad pielāgojas un sāk augt pa jaunam. Man tā bija ar vienu citu augu, par tavu variantu gan garantijas nekādas, protams, nav.
Kad ūdens smeļas mutē, ātro kredītu apvienošana var izlīdzēt.
PartySan
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 23
Pievienojies: Otr Jūn 28, 2016 10:03 pm
Atrašanās vieta: Liepāja
Vecums: 45

Atbildēt PartySan » Sv Okt 23, 2016 2:30 pm

Tieši tāda pati negatīva pieredze. Nopirku nezinot Depo. Pirmo mēnesi tupēja bez kustības. Tad vecās lapas praktiski visas iznīka, bet diezgan aktīvi sāka ataugt arī jaunas lapiņas. Bet tikko nelielas ūdens svārstības atkal viss no jauna sākās. Nedomāju ka ir liela jēga šādai cīņai. Man jau nu toč neizdosies "paklājiņš" no japonicas.

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis