Nāku meklēt atsauksmes par juwel un ferplast akvārijiem.

liluks
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 66
Pievienojies: Otr Sep 12, 2017 9:45 am

Nāku meklēt atsauksmes par juwel un ferplast akvārijiem.

Atbildēt liluks » Cet Feb 22, 2018 3:27 pm

Gribās aprunāties ar gudriem cilvēkiem. Ļoti ļoti.
Tad nu esmu nobriedusi savu(kādreiz domās lielo) akvāriju nomainīt uz lielāku. Plānoju tādu uz 120-160 litriem.
Sobrīd acis metu uz sekojošajiem:
http://www.zoocentrs.lv/ferplast-akvari ... pums-120-l
http://vienmer.lv/?l=1&c=37&p=16574
Ko pieredzējuši lietotāji saka par tādu izvēli?
Vēl jau prātā stāv doma nopirkt Depo pliku stikla kasti 112litri bija par 37 eiro. Vāku un gaismas uztaisīt, un sakomplektēt filtru, sildītāju. Vai vēl variants pasūtīt šeit http://vienmer.lv/?l=1&c=37&p=16574 Cik man stāstija, tad šeit 160litrus ar vāku un led gaismām var dabūt par 120 eirām. Bet kvalitāte? Ir kādam pieredze?
liluks
Reģistrētie lietotāji

Re: Nāku meklēt atsauksmes par juwel un ferplast akvārijiem.

Atbildēt liluks » Cet Feb 22, 2018 3:44 pm

Vai vēl atradu šādu juwel, manuprāt cena laba, tik nekur neatrodu par viņu neko, pat juwel lapā http://zoonet.lv/lv/product/view/id/4670
valdis
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 94
Pievienojies: Tr Dec 11, 2013 9:23 am
Atrašanās vieta: Iļģuciems
Vecums: 36

Atbildēt valdis » Piekt Feb 23, 2018 12:47 pm

liluks rakstīja:
Cet Feb 22, 2018 3:27 pm
Gribās aprunāties ar gudriem cilvēkiem. Ļoti ļoti.
Tad nu esmu nobriedusi savu(kādreiz domās lielo) akvāriju nomainīt uz lielāku. Plānoju tādu uz 120-160 litriem.
Sobrīd acis metu uz sekojošajiem:
http://www.zoocentrs.lv/ferplast-akvari ... pums-120-l
http://vienmer.lv/?l=1&c=37&p=16574
Ko pieredzējuši lietotāji saka par tādu izvēli?
Vēl jau prātā stāv doma nopirkt Depo pliku stikla kasti 112litri bija par 37 eiro. Vāku un gaismas uztaisīt, un sakomplektēt filtru, sildītāju. Vai vēl variants pasūtīt šeit http://vienmer.lv/?l=1&c=37&p=16574 Cik man stāstija, tad šeit 160litrus ar vāku un led gaismām var dabūt par 120 eirām. Bet kvalitāte? Ir kādam pieredze?
sanācis ielikt vienu un to pašu saiti 2x
Ja pirkt atsevišķi kasti, vari padomāt arī par kastes pasūtīšanu atsevišķi, varēsi izvēlēties proporcijas un stikla biezumu.
10w led arī uz tādu tilpumu ir par maz,ja gribi arī augus audzēt.
liluks
Reģistrētie lietotāji

Atbildēt liluks » Piekt Feb 23, 2018 10:35 pm

Tiešām. Bija domāts pasūtīt akvariji.lv deglava ielā
Un jā, augi ir paredzēti. Visticamāk ka pagaidām nekas prasīgs, bet dzīvos augus gribu. Tāpēc arī meklēju zivis, ko var ar augiem. Šobrīd acis metu uz ramirezi, tik nezinu vai ir kur nopērkamas.
valdis
Reģistrētie lietotāji

Atbildēt valdis » Sest Feb 24, 2018 5:26 pm

ā, tas akvariji.lv laikam ir tā vieta, kur es sev arī pasūtīju, vienu 70, otru 140l, abus bez savilcēm un drošības ribām. Vai toreiz jau bija tāda oficiāla firma, nezinu, vērsos pa taisno pie Ritvara pēc pazīstamu akvāristu rekomendācijas. Tikai lielāko stiepjot mājās pašu stūrīti uzdauzīju un puscentimetra lausku atšķēlu un tāpēc neriskēju uzstādīt, bet salabot visu laiku noslinkoju, tā arī stāv mājās kastes vietā.. Mazākais darbojas jau 5 gadus bez problēmām.
liluks
Reģistrētie lietotāji

Atbildēt liluks » Sest Feb 24, 2018 8:13 pm

Nopirkām beigās poļu kasti 128 litri par 42 eiro. Tagad jautājums Haxiz laikam, vai uz šādu litrāžu jbl cristalprofi 402 pietiks? Nevaru izškirties šobrīd par šo un eheim iekšējo filtru, par kuru arī ir labas atsauces. Cenai protams ir nozīme, bet...uz stikla kasti bija laba cena, tad nu doma, ka varētu ārējo filtru varbūt
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri
Atbildes: 3242
Pievienojies: Tr Jan 30, 2008 6:15 pm
Atrašanās vieta: Rīga
Vecums: 52

Atbildēt Haxiz » Sv Feb 25, 2018 3:22 pm

Jā, uz to tilpumu var likt to filtru, bet var nākties ar laiku pamainīt iekšējo "pakojumu". Tas atkarīgs no zivju daudzumu un no No2-No3 testiem. Noteikti, ka ārējais būs daudz reižu labāks un efektīvāks par iekšējo. Pie tam iekšējais samazina akvārija iekšējos plašumus, bojā skatu, bet ārējais bez lielākas efektivitātes vēl palielina kopējo ūdens tilpumu!!
Akvāriju vāku pārbūve, līmēšana, remonts, vislielākais Sylvania lampu, Hydor un JBL sortimenta klāsts Latvijā, tehniskais atbalsts, konsultācijas un serviss.
liluks
Reģistrētie lietotāji

Atbildēt liluks » Pirm Feb 26, 2018 10:25 am

Paldies Haxiz, bet pirms filtra iegādes sāku apdomāt problēmu, nebūs man vieta esošajā zemakvārija skapītī ārējam filtram, jo tur apakšā atvilktnes :( Tad nu laikam jāņem iekšējais. Laikam jau labāk to ņemt jaudīgāku. Domāju par http://vienmer.lv/?l=1&c=44&p=1407 bet laikam jau labāk tad paņemt šo http://vienmer.lv/?l=1&c=44&p=1408
liluks
Reģistrētie lietotāji

Atbildēt liluks » Pirm Feb 26, 2018 10:27 am

Ak jā, un vai var palūgt vēl vienu lietu, var lūdzu iebakstīt acīs, kas nepieciešams lai vākā ierīkotu T5 lampas? Es sapratu, ka tās labākas? Vai esmu ko sajaukusi. Akvārija garums 80cm.
liluks
Reģistrētie lietotāji

Atbildēt liluks » Pirm Feb 26, 2018 10:48 am

Es ļoti atvainojos, bet man jautājumi laikam nebeigsies. Gribēju dikti ātri palaist akvu, bet nu izskatās, ka tas tik ātri nebūs gan. Šobrīd gribētu gudrāku cilvēku viedokli. Ko darīt ar grunti. Esošajā 54 litru akvā ir jbl zemgrunts mēslojums+melna grunts, nosaukumu nezinu, krāsota nav, pirku zooluksā, bet tur vairs ir tikai 2 paciņas. Vēl tur bija tāda pat melna tikai krietni rupjāka, bet vai būs labi dažādus rupjumus jaukt kopā?. Man it kā gribētos saglabāt esošo grunti un bērt klāt, bet nu loģiski tajos 126 litros vajag vairāk nekā vēl tikai papildus 2kg. Puškinielā arī ir tāda grunts, bet....tur cena nežēlīga viņai. Varbūt labāk nečakarēties un ņemt manado? Un veco akvu dot prom ar visu melno grunti. Zinu, ka gribu vai nu brūnu vai melnu grunti. Un kā ir ar manado un koridoriem un citiem samiem, viņa dikti viegla, ies tak visu laiku pa gaisu ne tā?
Tad vēl jautājums. Kādu materiālu labāk izmantot akvārija vāka būvēšanai? Vecajam izmantojām pvc apdares paneļus, bet varbūt ir kas labāks?
valdis
Reģistrētie lietotāji

Atbildēt valdis » Pirm Feb 26, 2018 11:21 am

ja būs dažāda rupjuma daļiņas, tās ar laiku mazākās nonāks apakšpusē, lielākās augšā. Varbūt ir kāda cita vieta, kur var grunti nopirkt - Depo, interneta veikali? Labāk jau protams redzēt,kā izskatās,lai neiesmērē kādu krāsotu.
liluks
Reģistrētie lietotāji

Atbildēt liluks » Pirm Feb 26, 2018 11:32 am

Diemžēl nav citos veikalos, tikai tajā Puškinielā. Bet, ja zooluksā cena par kg 1,50, tad zooluksā uz paciņas 4,80. Vienīgi atrodu JBL sansibar black, tas varētu būt kaut kas līdzīgs, ar ko varbūt varētu sajaukt. Bet dzīvē to grunti neesmu redzējusi. Cik es sap[rotu veco grunti labi saglabāt, jo viņā jau ir savairojušās bajadzīgās baktērijas? Vienīgi laikam smeļot ārā grunts sajauksies ar to jbl bāzi, tas tak nekas? Un papildus to bāzi vēl vajag vai nē? It kā jau lielāks akvārijs, tad droši vien vajag, jo dzīvie augi akvārijā būs noteikti.
valdis
Reģistrētie lietotāji

Atbildēt valdis » Pirm Feb 26, 2018 11:39 am

Jā, pārnesot augsni pārnesas arī baktērijas un vieglāk iestartēt jauno akvāriju, tikai to protams, tad jāpārnes uzreiz, pa taisno.
Tajā veikalā neprasīji, kad būs jauns pievedums? varbūt tā grunts ir kādā citā filiālē, viņiem tak laikam vairāki tie veikali.
liluks
Reģistrētie lietotāji

Atbildēt liluks » Pirm Feb 26, 2018 11:48 am

Madonas ielas veikalā nav(pati izpirku) un braucu vēl uz Lāčplēšielu. Dzirciema ielā pirms laika nebija, Juglā neesmu paskatījusies. Lāčplēša ielas veikalā man sestdien pārdevēja teica, ka veikala īpašniek vispār sen nav bijis un viņa neko nezina.

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 3 viesi