tekoša ūdens ēnas efekts, kā to dabūt?

Lietotāja avatars
magnola
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 362
Pievienojies: Otr Jan 27, 2009 11:04 pm
Atrašanās vieta: Rīgas raj.
Vecums: 37

tekoša ūdens ēnas efekts, kā to dabūt?

Atbildēt magnola » Pirm Jan 13, 2014 10:25 am

Sveiki! Par cik pieļauju, ka par manu akvāriju likteni ne visi šeit forumā lasa, tad pajautāšu arī šeit. :) Kā var dabūt ēnas efektu uz grunts kā tas ir šajā video?
http://www.youtube.com/watch?v=qLPxOjBWMR4
360l akvārijs
Lietotāja avatars
Donna
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 31
Pievienojies: Tr Nov 27, 2013 12:03 am
Atrašanās vieta: Ventspils
Vecums: 29

Re: tekoša ūdens ēnas efekts, kā to dabūt?

Atbildēt Donna » Pirm Jan 13, 2014 2:15 pm

Man kaut kā līdzīgi (gan ne tik stipri) vizuļo garneļu akvārijs un man pagaidām ir LED spuldze, no kuras gan man ieteica atbrīvoties. Tikai manā ciemā grūti piemērotu aizvietotāju atrast  :embarrass:
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri
Atbildes: 3219
Pievienojies: Tr Jan 30, 2008 6:15 pm
Atrašanās vieta: Rīga
Vecums: 52

Atbildēt Haxiz » Pirm Jan 13, 2014 3:10 pm

Pirmkārt tā ir pareizi saorientēta filtra izplūdes truba vai arī papildus pielikts cirkulācijas sūknis. Otrkārt - apgaismojums. Vai nu LED gaismas vai arī MH spuldze. Par cik Metinnis ir izteiktas augēdājzivis, tad vari redzēt, ka akvārijā nav augu, un līdz ar to var iztikt ar LED apgaismojumu. Ja būtu daudz dzīvo augu tad parasti izmanti MH lampas, bet jāpadoma par liekā siltuma novadīšanu un dzesēšanu vai arī MH lampas jākar virs akvārija (atvērtā tipa akvārijs) un jārēķinās ar papildus izgaismotu grīdu ap akvāriju un paaugstinātu mitrumu un pelēkiem griestiem mazākās telpās.
Akvāriju vāku pārbūve, līmēšana, remonts, vislielākais Sylvania lampu, Hydor un JBL sortimenta klāsts Latvijā, tehniskais atbalsts, konsultācijas un serviss.
Lietotāja avatars
magnola
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 362
Pievienojies: Otr Jan 27, 2009 11:04 pm
Atrašanās vieta: Rīgas raj.
Vecums: 37

Atbildēt magnola » Otr Jan 14, 2014 9:16 am

Paldies par atbildi, atliek pamazām bīdīt jauno projektu un sākt ar gaismām  ;) Bet ātrāk par vasaru nebūs, jo jānirst pēc saknēm.......un jāsper jūrmalas smiltis  :whistle: Izskatās, ka man būs LED optimālāks variants, jo vāku gribās saglabāt.
360l akvārijs

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 2 viesi