Iesakiet akvārija "kaimiņus" iesācējai

Lietotāja avatars
Zeltene
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 8
Pievienojies: Otr Aug 16, 2016 7:30 pm

Iesakiet akvārija "kaimiņus" iesācējai

Atbildēt Zeltene » Otr Okt 24, 2017 4:05 pm

Labdien!
Pašlaik kopju savas pirmās 2 milzu zeltenes, bet jau no sākta gala acu priekšā bija pavisam cita tipa akvārijs - ar daaaaudz augiem un maziņām zivtiņām, tāds "dabīga meža" variants. Un viss mazprasīgs, jo miljonus investēt negribu un iesācējam neko vairāk arī nemaz nevajag.

Pagaidām doma - apm. 100 l, iekšējais filtrs. Iekšā gribās saujiņu neonu. Un ampulārijas. Vai kādas garnelītes arī var, vai ar iekšējo filtru jāuzmanās, kaut kā janodrošina? Tas spraugas tur palielas.

Jautājumi - kādas zivtiņas vēl tur var pielikt? Negribu akvārijā mūžīgus cīniņus un stresu, iesakiet kaut ko, kas labi sader. Un gupijas negribu, jo būs mūžīgs incests un beigās kroplīši. Ancistri simpatizē, bet vai tie neizaug par lielu?

Kuri augi būtu mazprasīgi un piemēroti? Gribētos arī ko ātraudzīgu, lai ik pa laikam ar atgriezumiem var pacienāt zelteņu akvāriju. Ūdens paciets. Zelteņu valisnērijām un anubiasam laižu paštaisīto CO2, tā novērsu aļģu problēmas. Lampas arī vēl nav nopirktas.

Kā arī - lasot aprakstus, neradās skaidrība, kas tiek darīts ar substrātu. Lasot vācu lapas, radas iespaids, ka standarts ir pašam ko jaukt, likt barojošo slani un granti pa virsu, bet te izskatās, ka pērk kaut kādus gatavos. Hm?

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 3 viesi

cron