Vajadziigs helps

Lietotāja avatars
Ūdens
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 28
Pievienojies: Pirm Feb 04, 2008 7:18 pm
Vecums: 51

Vajadziigs helps

Atbildēt Ūdens » Piekt Apr 01, 2011 3:27 pm

chau visiem ...
man i taada shzise, mamma nopirka akvu nu taadu kaa bumba ,esmu baiga sajusma. bet ta zivtinja ko ielaidu shodien vairs nepeld kaa vakar.
Vinja i taada liela ar spuraam. vekar kad npirka dikti gribeeja est , laikam veikalos vinjas vispaar nebaro , jo apeda gandriiz visu ko devu. shodin vairs est negrib un peldeet ari ne. samainiiju visus udenjus jau divas reizes , bet vienalga kaut kas vinjai nepatik. Ko lai es daru? :(
Lietotāja avatars
Dzintars Irbe
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 1794
Pievienojies: Sest Jan 05, 2008 4:28 pm
Atrašanās vieta: Ventspils
Vecums: 44

Re: Vajadziigs helps

Atbildēt Dzintars Irbe » Piekt Apr 01, 2011 4:12 pm

Zivtiņa ar spurām? Nekad tādu neesmu redzējis...

Lai nu kā - labākais risinājums šajā gadījumā būtu zivtiņas eitanāzija. Vis nesāpīgākais variants - ielikt akvāriju ledusskapī... Par cik zivtiņas ir aukstasiņu dzīvnieki, to metabolisms samazināsies līdz ar apkārtējās vides temperatūras samazināšanos un zivtiņa lēnām, nesāpīgi "iemigs". Pēc tam parādi rezultātu mammai, un viņa sapratīs vai dāvināt dzīvo radībiņu bija laba doma :)

Tā saucamais pirmā aprīļa melnais humoriņš :)
..|r|ubb..
Lietotāja avatars
Ūdens
Reģistrētie lietotāji

Atbildēt Ūdens » Sest Apr 02, 2011 5:09 pm

Paldies D. Irbe par padomu. Mamma visu saprata. Shodien nopirka man jaunu zivi. Redzes ka bus. Shi ir sarkana un veikala bija laikam jau pabarota jo appeeda daudz mazaak kaa taa pirmaa ar spuru.
Viktors
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 9
Pievienojies: Sest Feb 28, 2009 12:03 pm

Atbildēt Viktors » Sest Apr 02, 2011 6:30 pm

Nopeerc arii maaksligos augus un kraasainos akmennus, smuki izskatiisies. Est dod ari maizi, manai zivij garsso.
Lietotāja avatars
Ūdens
Reģistrētie lietotāji

Atbildēt Ūdens » Sest Apr 02, 2011 8:36 pm

krasainie akmeni man jau ir, augi gan vel nav, bet man ir citas plastmasa dekoracijas
Lietotāja avatars
normunds34
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 1072
Pievienojies: Pirm Feb 04, 2008 7:11 pm
Atrašanās vieta: Rīga
Vecums: 50

Atbildēt normunds34 » Sest Apr 02, 2011 8:51 pm

... un es ieteiktu ielikt kādu galvaskausu,jo kad šitai zivij paliks skumji paprasi mammai, lai nopērk to zivi, kurai patiks slēpties tajā galvaskausā .Divatā zivīm ,ar spurām, būs jautrāk.
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri
Atbildes: 3132
Pievienojies: Tr Jan 30, 2008 6:15 pm

Atbildēt Haxiz » Sest Apr 02, 2011 10:01 pm

Cien. Ūdens! Lielas zivtiņas ar spurām dzīvo tikai jūrās! Vai Jūs akvārijā lējāt krāna ūdeni vai arī piemetāt šķipsniņu sāls? Ja nav sāls, tad zivtiņai parādās liela apētīte un tā var izēst visu barības bundžiņu. Ja tomēr vēlaties eitanāzēt arī šo jauno zivtiņu pēc pārēšanās, tad jāatceras tas, ka sālsūdenim vajadzīga daudz zemāka T lai tā sasaltu, citādi būs tā kā ar sāli uz ielām - līdz -8 grādiem pēc C NESASALS!
P.S. Cien. Udens! Musu forumaa ir pienjemts rakstiit lavieshu valodaa, taa ka ludziens nekropljot to, kaa runaa muusu teevi un mates!
Akvāriju vāku pārbūve, līmēšana, remonts, vislielākais Sylvania lampu, Hydor un JBL sortimenta klāsts Latvijā, tehniskais atbalsts, konsultācijas un serviss.
Lietotāja avatars
Ūdens
Reģistrētie lietotāji

Atbildēt Ūdens » Sv Apr 03, 2011 1:23 pm

Aizrādījumu un padomus ņemšu vērā. Mazliet saputrojos tagad par to sāls šķipsniņu. Man tai sarkanajai arī vajag to sāli? Tā ar to spuru man nemaz nepatika.
  Normund varbūt zini kur var dabūt govs galvaskausu ar visiem ragiem, man tāds diktam patiktos, tikai akvāriju vajadzēs lielāku lai ragi un priekšzobi nav ārā no ūdens.  :susel:
Lietotāja avatars
normunds34
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 1072
Pievienojies: Pirm Feb 04, 2008 7:11 pm
Vecums: 50

Atbildēt normunds34 » Sv Apr 03, 2011 11:11 pm

Nu man šķiet, ka vislabākā galvaskausu izvēle būtu tirgū, gaļas paviljonā.Ja akvārijs ir par mazu var mēģināt ar kazas galvu ?
Lietotāja avatars
magnola
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 362
Pievienojies: Otr Jan 27, 2009 11:04 pm
Atrašanās vieta: Rīgas raj.
Vecums: 36

Atbildēt magnola » Pirm Apr 04, 2011 8:17 am

:laugh: :laugh: :laugh:
360l akvārijs
Lietotāja avatars
Ūdens
Reģistrētie lietotāji

Atbildēt Ūdens » Pirm Apr 04, 2011 9:20 am

Biju tajā gaļas paviljonā ,kazas nav vispār , govīm galvas  visas pārskaldītas uz pusēm , bet man ienāca prātā tāda doma - ja es ņemtu to pusi pieliktu pie aizmugurējās sienas unn ieliktu kādu lampiņu , vajadzētu izskatīties diezgan friši. Tikai nezinu cik ilgi tas galvaskauss jāvāra pirms likšanas akvārijā, jautāju veikalā, tur ar man nemācēja pateikt, tikai smīkņāja , baigās pārdevējas - pašas nejēdz un vēl smejās  :susel: Saknes esmu dzirdējis ka vāra kadas 3h un vēl podā mērcē - šis jau laikam podā ar neies , atkal tie ragi būs ārā.
  Jā un ja lieku to lampiņu , cik ilgi tā var degt.
Jā un Haxiz par to sāls šķipsniņu bija taisnība - jo vairāk beru , jo mazāk tā zivs ēd. Šodien no rīta vēl nemaz ēst vispār negribēja - iebēru tiki sāli.
Lietotāja avatars
Dzintars Irbe
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 1794
Pievienojies: Sest Jan 05, 2008 4:28 pm
Atrašanās vieta: Ventspils
Vecums: 44

Atbildēt Dzintars Irbe » Pirm Apr 04, 2011 10:43 am

Par galvaskausiem - iesaku aiziet uz kādu muzeju, kur nodarbojas ar visādu šitādu lietu iekonservēšanu, gan jau tur ieteiks labāko variantu...
..|r|ubb..
Lietotāja avatars
Ūdens
Reģistrētie lietotāji

Atbildēt Ūdens » Pirm Apr 04, 2011 10:54 am

Jā, tētim paziņa , kurš mednieks, saka ka vajagot ūdeņraža pārskābē izmērcēt , tad tas paliekot smuki balts un var kaut pie sienas likt. M
eģināšu ko pašeptēt.
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri
Atbildes: 3132
Pievienojies: Tr Jan 30, 2008 6:15 pm

Atbildēt Haxiz » Pirm Apr 04, 2011 1:37 pm

Sveiks, Ūdens! Ko Tu saspringsti ar to kausagalvu? Nu nevajag Tev viņu sāļā ūdenī!! Kā zini, sālsūdens ir higroskopisks un tas sasūksies tajā kausā iekšā, arī ragos un visa tā padarīšana nogrims. BET! Tam ragainim ir JĀPELD pa ūdens virsu! Kā zivtiņa ar lielām spurām iepeldēs tajā kausā ja tas būs nogrimis? Draugi, būsim taču daudz maz loģiski! Kaut gan izeja ir- lai tas kauss uzpeldētu virsū var uzmaukt uz ragiem putuplastu, bet tad dizains gan man personīgi drusku nepatiks.
Akvāriju vāku pārbūve, līmēšana, remonts, vislielākais Sylvania lampu, Hydor un JBL sortimenta klāsts Latvijā, tehniskais atbalsts, konsultācijas un serviss.
Lietotāja avatars
Ūdens
Reģistrētie lietotāji

Atbildēt Ūdens » Pirm Apr 04, 2011 1:49 pm

:( es biju domājis ka caurr acu dobumim tā varēs iepeldēt , izpeldēt - redzēt jau viņa varēs , man takš tur būs iekšā lampiņa, bet varbūt tiešām smukāk būtu ja tas peldētu , hmm , grūti tagad izšķirties. Vēl bija doma tur ielikt burbulātoru, un lai tie burbulātora burbuļi kustina to žokli.Es i tādu redzējis kad krokodillim muti virina - man baigi patika un biju baigā sajūsmā. Kaut kas jāsāk meistarot un jāieliek kāda bilža. Ļoti gribās līdz lieldienām visu uzķūnēt , lai draugiem kad atnāk ar žoklis atkrīt.

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis