Pamanītās kļūdas JAUNĀ foruma darbībā

Kļūdas, informācija par foruma un lapas darbību, jaunumiem forumā un lapā, un citas ar forumu un lapu saistītās tēmas
Lietotāja avatars
Ušī
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 478
Pievienojies: Sv Jūl 13, 2014 7:34 pm
Atrašanās vieta: Ādaži
Vecums: 30

Re: Pamanītās kļūdas JAUNĀ foruma darbībā

Atbildēt Ušī » Piekt Mai 15, 2015 7:29 pm

Laikam uzdošu stulbu jautājumu (SORRY), bet iepriekš, kad kāds veica kādu ierakstu forumā, tad varēja ļoti uzskatāmi redzēt, kurās tēmās ir kas jauns. Tagad ir ļoti vērīgi jāskatās uz katru ierakstu tēmā, lai atrastu jaunāko. Varbūt ir kāda iespēja izcelt ierakstus pie datumiem, kā bija agrāk?
Un vispār tagad (vismaz man) ir grūti pielāgoties jaunajai foruma lapai. Ir uzraksti, kuri ir angļu valodā un īsti nevaru atrast uz kuru pogu ir jāuzspiež, lai pievienotu komentāru utt. :ugly:
Lai tiktu pie iespējas uzrakstīt šo komentāru, ilgi pētīju katru uzrakstiņu. :kautris:
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri
Atbildes: 3061
Pievienojies: Tr Jan 30, 2008 6:15 pm
Atrašanās vieta: Rīga
Vecums: 51

Atbildēt Haxiz » Sest Mai 16, 2015 7:56 pm

Parasti, pie visa jaunā, ir pagrūti pierast, bet kad pirmo reizi esi visu atkodis, tad saproti, cik labs ir jaunais un kā vispār līdz šim esi strādājis ar veco. Man pietika pusstunda iziet visam cauri lai saprastu kas un kā. Tagad varu ciet acīm visu darīt, nu ar maziem izņēmumiem, kas līdz šim nav bijuši vajadzīgi, teiksim te pat augšējā rīkjosla kad raksti ziņojumu. Ir dažas ikonas kuras nav nācies izmantot, teiksim YouTube, video ievietojums, kaut kāds soundcloud un slēpšanas funkcijas, bet tas nav kritiski.
Iespējams, tulkojums būs arī latviešu valodā, bet nu tas jau visos forumos ir vienāds un nekas jauns te klāt nav nācis. Tie daži vārdiņi angliski jau visur vienādi :) Starp citu, militārpersonām ir jāzina angļu valoda, jo mēs takš esam zem Nato tupeles... :jok:
Lietotāja avatars
Maarcis
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 735
Pievienojies: Cet Jūl 17, 2014 3:22 pm
Atrašanās vieta: Rīga/Tukums/Inčukalns
Vecums: 29

Atbildēt Maarcis » Pirm Mai 18, 2015 4:35 pm

Es jau arī pamazām pielāgojos pie šī jaunā foruma.
Vispār, kamēr tiku iekšā, biju aizmirsis savu paroli, biju uzlicis automātisko saglabāšanu, bet kaut kas bija nojucis pārlūkprogrammai. Tā bija gan mana paša aizmāršība. :)
gals
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 13
Pievienojies: Tr Mar 24, 2010 8:50 pm

Atbildēt gals » Sest Mai 23, 2015 5:18 pm

Ušī rakstīja:Laikam uzdošu stulbu jautājumu (SORRY), bet iepriekš, kad kāds veica kādu ierakstu forumā, tad varēja ļoti uzskatāmi redzēt, kurās tēmās ir kas jauns. Tagad ir ļoti vērīgi jāskatās uz katru ierakstu tēmā, lai atrastu jaunāko. Varbūt ir kāda iespēja izcelt ierakstus pie datumiem, kā bija agrāk?
Un vispār tagad (vismaz man) ir grūti pielāgoties jaunajai foruma lapai.
Pilnīgi piekrītu, agrāk bija labāk. Tagad, fuj! :(
Lietotāja avatars
Sanch
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 11
Pievienojies: Sest Sep 14, 2013 9:22 pm
Atrašanās vieta: Talsi
Vecums: 44

Atbildēt Sanch » Sest Mai 23, 2015 8:28 pm

nepiekritīšu ka bija labāk ,
bija savādāk un it kā pierastāk , bet tagad ir dotas tādas pašas , pat vēl lielākas iespējas ...
tu vari mainīt izskatu tev ir tādas pašas iespējas uzlikt opciju :
jaunākie ieraksti vai nelasītie utt.
es teiktu ka tas kurš programmējis un domājis par jauno forumu ir savas idejas un domas ielicis ,
protams nebūtu slikti ja būtu vairāk iespējas pielāgot forumu katram pēc saviem ieskatiem ,
bet teikt ka ir sliktāk nebūtu pareizi un korekti , pret cilvēkiem kas domā lai būtu mums kur apmainīties piereidzēm un smelties gudrības.
es vairāk biju sabijies ( tās dažas dienas kad negāja serveris ) ka viss ar forumu ir cauri un nebūs vairs kur iemest aci ja kaut kas nebūs skaidrs kā rīkoties vai kur ko dabūt.

ja nemaldos otrais forums joprojām neiet vai vienkārši man pareizā adrese pazudusi :)
Lietotāja avatars
Vikks
LAK biedri
Atbildes: 1004
Pievienojies: Pirm Jan 07, 2008 3:55 pm
Atrašanās vieta: Latvija, Rīga, Imanta
Vecums: 48

Atbildēt Vikks » Sest Mai 23, 2015 10:47 pm

Jautājums Galam.
Ko pats esi izdarījis lietas labā? Kritizēt jau viegli. Uztaisi savu versiju mēs izskatīsim un ja būs kvalitatīva un labāka tad laidīsim to dzīvē.
valdis
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 53
Pievienojies: Tr Dec 11, 2013 9:23 am
Atrašanās vieta: Iļģuciems
Vecums: 34

Atbildēt valdis » Sv Mai 24, 2015 1:19 am

nezinu, ka'ar citiem stiliem, bet ja uzliek to Latte, tad augšā ir izvēlne "jaunās ziņas". Tur arī parādās visas tēmas, kurā ir izmaiņas pēc pēdējās ielogošanās.
maruts
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 1
Pievienojies: Pirm Mai 25, 2015 11:31 am

Atbildēt maruts » Pirm Mai 25, 2015 11:34 am

Pie reģistrācijas ieteiktu, papildus drošības attēlam, uzlikt vēl kaut kādu aizsardzību, spamboti ar esošo drošību diezgan viegli tiek galā...
Ined
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 814
Pievienojies: Pirm Mar 25, 2013 10:35 am
Atrašanās vieta: Pūre
Vecums: 53

Atbildēt Ined » Tr Jūn 03, 2015 5:05 pm

It kā jau nebūtu pat sevišķi traucējoši, bet, ielogojoties forumā, visi laiki parādās ar 3 stundu nobīdi - ne pēc Latvijas pulksteņiem. Neielogojoties gan viss rādās pareizi.
Lietotāja avatars
Mittawa
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 156
Pievienojies: Sest Jūl 13, 2013 10:30 pm
Atrašanās vieta: Jelgava
Vecums: 55

Atbildēt Mittawa » Tr Jūn 03, 2015 8:44 pm

Ined rakstīja:It kā jau nebūtu pat sevišķi traucējoši, bet, ielogojoties forumā, visi laiki parādās ar 3 stundu nobīdi - ne pēc Latvijas pulksteņiem. Neielogojoties gan viss rādās pareizi.
Jā, bija tāda lieta. Es iegāju Profils/Labot profilu/Uzstādījumi un Laika joslā uzliku UTC+3:00. Nu viss OK.
Ined
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 814
Pievienojies: Pirm Mar 25, 2013 10:35 am
Atrašanās vieta: Pūre
Vecums: 53

Atbildēt Ined » Tr Jūn 03, 2015 8:55 pm

Nebiju pamanījusi tādu iespēju, paldies!

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis