Prieks!

Kļūdas, informācija par foruma un lapas darbību, jaunumiem forumā un lapā, un citas ar forumu un lapu saistītās tēmas
Lietotāja avatars
UKK
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 124
Pievienojies: Pirm Okt 13, 2008 6:34 pm
Atrašanās vieta: Grobiņa, Liepāja
Vecums: 24

Prieks!

Atbildēt UKK » Tr Nov 06, 2013 11:01 pm

Sveiki!
Es ļoti atvainojos, ja tēmu sāku nepareizā sadaļā, diemžēl vairs neorientējos šajā pasaulē! Man ir tiešām milzīgs pārsteigums, ka šis forums vēl joprojām ir aktīvs un man ir ļoti, ļoti liels prieks par to! Neesmu šeit bijis gandrīz četrus gadus un ir tik interesanti visu šeit rakstīto lasīt! Atzīšu, ka man ir kauns par to, kāds bija mans zināšanu līmenis pirms tiem gadiem četriem, kad aktīvi šajā forumā publicēju un diskutēju par savu akvāriju, taču jāsaka jums visiem milzīgs paldies par informāciju, ko man šeit devāt, tas bijis tiešām noderīgi!

Es ļoti centīšos turpmāk šeit iegriezties biežāk, jo forums ir lielisks! No publikāciju datumiem īsti nesaprotu, vai foruma aktivitāte vēl joprojām ir tik pat veselīga kā agrāk, draugi, lūdzu pastāstiet, kā jums te iet, vai akvāriju mīļotāju skaits ir palielinājies vai sarucis, kādas krasas izmaiņas pēdējo četru gadu laikā Latvijas akvāriju pasaulē?? Jūtos tik pazudis, bet ar vēlmi atgriezties! )))
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri
Atbildes: 3085
Pievienojies: Tr Jan 30, 2008 6:15 pm
Atrašanās vieta: Rīga
Vecums: 51

Re: Prieks!

Atbildēt Haxiz » Sv Nov 10, 2013 11:29 pm

Nu prieks par augšāmcelšanos  :yaya:. Forumā viss norit, daudzi jau izskolojušies un te reti iegriežas, citiem tā lieta ir apnikusi un vairs nerādas, kam tā lieta ir asinīs, tie te ir regulāri. Nāk klāt jaunas sejas, jauni tie paši  vecie jautājumi, un dabiski tiek dotas tās pašas vecās atbildes. Diemžēl kopējā aktivitāte ir noplakusi, ļoti grūti kādu izkustināt no mājas mīkstā krēsla kamīna priekšā un uztaisīt kādu nebūt mazu akvāriju kādai izstādei vai arī sakopt savējo un aizvest uz to pašu Dabas muzeju. Arī honorārs nevienu nevilina jo krīze ir beigusies un laikam visi dzīvo kā nieres taukos  :laugh:. Tā ka droši atgriezies, neviens prom nedzīs, tieši otrādi. Laikam jau pa šo laiku būs kāds interesants jautājums avi gadījums ko pastāstīt un kas, ko apspriest - padiskutēt.
Akvāriju vāku pārbūve, līmēšana, remonts, vislielākais Sylvania lampu, Hydor un JBL sortimenta klāsts Latvijā, tehniskais atbalsts, konsultācijas un serviss.

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis