Seminārs LOKĀ...

Lietotāja avatars
Vikks
LAK biedri
Atbildes: 1004
Pievienojies: Pirm Jan 07, 2008 3:55 pm
Atrašanās vieta: Latvija, Rīga, Imanta
Vecums: 49

Seminārs LOKĀ...

Atbildēt Vikks » Tr Okt 24, 2012 10:05 am

Nezināmu iemeslu dēļ LAKa mājas lapā kļūst arvien mazāk ierakstu, iespējams, ka viss visiem ir zināms un nekas vairs neinteresē, bet iespējams, ka ir kauns rakstīt, jo ko tad es te viens rakstīšu, lai vai kā, bet klubs ir dzīvs un tā darbība notiek. Nupat mūs uzaicināja novadīt semināru dalībnieki no LATVIJAS ORHIDEJU KOLEKCIONĀRU ASOCIĀCIJAS, tēma bija "Gaismas uzvedība un orhideju audzēšana telpās ziemas mēnešos". Diemžēl par orhidejām neko daudz pastāstīt nevarējām, tur asociācijas biedriem ir vairāk zināšanu, bet mūsu šefs Haxiz lieliski novadīja semināru par apgaismojumu, par balastiem un lampām. Domāju, ka asociācijas biedriem, tāpat kā man bija interesanti. Izrādās, ka daudzi no LOKA biedriem ir interese ne vien par orhidejām, bet arī par akvārijiem. Ar vienu vārdu sakot, pasākums noritēja jautrā un draudzīgā atmosfērā. Te dažas bildītes
Pievienotie faili
4.jpg
3.jpg
2.jpg
1_.jpg
http://www.draugiem.lv/rotins/  http://zivju-lietas.blogspot.com/
shogun
LAK biedri
Atbildes: 387
Pievienojies: Sest Jan 02, 2010 5:18 pm
Atrašanās vieta: Rīga, Sarkandaugava
Vecums: 53

Re: Seminārs LOKĀ...

Atbildēt shogun » Tr Okt 24, 2012 9:23 pm

Tas ir skumji,jo par orhidejām es arī varēju šo to pastāstīt >:(.Un arī LAKa forums mani apbēdina,jo neticu,ka viss būtu skaidrs,bet krievu forumā es nereģistrēšos,jo ir problēmas ar rakstīšanu. >:(
Lietotāja avatars
Dzintars Irbe
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 1794
Pievienojies: Sest Jan 05, 2008 4:28 pm
Atrašanās vieta: Ventspils
Vecums: 44

Re: Seminārs LOKĀ...

Atbildēt Dzintars Irbe » Tr Okt 24, 2012 9:33 pm

Aktivitāte maza, jo tiešām lielākā daļa jautājumu jau ir apspriesti, un cilvēki ir iemācījušies internetā meklēt informāciju, nevis tikai jautāt :) Apmeklētība forumam vēl ar vien ir ~15-20 unikālie hosti(neskaitot meklētājus), tātad cilvēki lasa, bet maz raksta.

LAK - malači, ka piedalījāties  :yes:  :applause:
..|r|ubb..

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 2 viesi