Vai forums vēl vajadzīgs?

Lietotāja avatars
guest
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 28
Pievienojies: Pirm Sep 25, 2017 1:05 pm

Re: Vai forums vēl vajadzīgs?

Atbildēt guest » Tr Jan 16, 2019 2:34 pm

Ja ir, kas neskaidrs, tad šī ir vienīgā zināšanu bāze netā (LV), kuru es nopietni uztveru, uz kuras ieteikumiem var paļauties, lai atbilstoši rīkotos. Tātad, ja ir kādas neskaidrības, smeļos informāciju TIKAI šeit.
Lietotāja avatars
Puuukainaa
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 0
Pievienojies: Sv Jan 20, 2019 4:07 pm
Atrašanās vieta: Kandava

Atbildēt Puuukainaa » Sv Jan 20, 2019 4:20 pm

Pēdējā pus gada laikā esmu būrusies cauri šim forumam krustu šķērsu. Uz visiem jautājumiem atbildes esmu atradusi tieši šeit.
Forums pilnīgi noteikti ir vajadzīgs!
Lietotāja avatars
Darkheart
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 229
Pievienojies: Tr Dec 16, 2009 11:25 am
Atrašanās vieta: Rīga
Vecums: 36

Atbildēt Darkheart » Pirm Feb 18, 2019 11:00 am

Ieteiktu pieslēgt Google Analytics un paskatīties, cik daudz šeit ir apmeklētāju. Manuprāt, vairums ir tādu, kas tikai lasa, bet neko neraksta. Kā jau citi minēja, arī es sūtu iesācējus uz šo vietu palasīties informāciju un daudzi pasaka paldies, jo informācija bijusi ļoti noderīga.
Guardangel
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 7
Pievienojies: Sv Feb 03, 2013 7:38 pm

Atbildēt Guardangel » Pirm Mar 11, 2019 7:30 pm

Pilnīgi noteikti vajadzīgs, tas labi googlējas un nav atrodams nekur citur nekas noderīgs LV valodā. Pat ja jauno ierakstu maz, vēsturiskie ir vajadzīgi. Pamata ābece nemainās neatkarīgi no laikiem un tehnoloģijām, plus šeit ir cilvēki, kas ir šīs lietas profi :)
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri
Atbildes: 3190
Pievienojies: Tr Jan 30, 2008 6:15 pm
Vecums: 52

Atbildēt Haxiz » Otr Mar 12, 2019 2:28 pm

Paldies, par pozitīvām atsauksmēm. Tas uzlabo garastāvokli un ja forums palīdz, tad to neslēgsim ciet. Pie tam parādās arī jaunpienācēji. Tas iedvesmo :yaya:
Akvāriju vāku pārbūve, līmēšana, remonts, vislielākais Sylvania lampu, Hydor un JBL sortimenta klāsts Latvijā, tehniskais atbalsts, konsultācijas un serviss.
mareksmareks
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 44
Pievienojies: Cet Feb 02, 2017 6:38 pm

Atbildēt mareksmareks » Cet Mar 14, 2019 9:24 pm

Man arī noteikti negribētos lai forums nozūd, jo kur tad vēl lai meklē info latviešu valodā?

Tas ko personīgi es darītu ar forumu, būtu pāreja uz kādu modernāku forumu platformu, kas nu saradušās tik daudz, ka tik jāizvēlas. Un arī gandrīz visām pastāv "migration" iespēja no vecā phpBB uz kura šis forums turas. Tiktu pārnesti visi topiki, ieraksti un lietotāji.
To es darītu galvenokārt drošības jautājumu labad (mazākā bēda, bet pamanāmākā - spami, kurus Harijs, cik saprotu, manuāli revidē).
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri

Atbildēt Haxiz » Cet Mar 14, 2019 9:41 pm

Nu jā, visi spami tiek tīrīti manuāli, deletējot lietotāju pec IP, @, nickname. Viss būtu labi, vienīgi es nemāku pārmigrēt uz citu platformu, kā arī nav laika tajā iedziļināties. Ar līkām rokām var sastrādāt lielus nedarbus.
Akvāriju vāku pārbūve, līmēšana, remonts, vislielākais Sylvania lampu, Hydor un JBL sortimenta klāsts Latvijā, tehniskais atbalsts, konsultācijas un serviss.
mareksmareks
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 44
Pievienojies: Cet Feb 02, 2017 6:38 pm

Atbildēt mareksmareks » Pirm Mar 18, 2019 3:08 pm

Tur tu pareizi saki.
Doma ir tāda, ka uztaisa visa domēna (foruma) kopiju un sākumā iemēģina migrāciju uz kopijas. Ja kaut ko sačakarē, tad kopiju. Oriģināls turpina darboties. Ja viss izdodas, tad jauno versiju vienk. nomaina ar migrēto versiju.
Ja vēlies varu mēģināt palīdzēt.
Lietotāja avatars
Haxiz
LAK biedri

Atbildēt Haxiz » Tr Mar 20, 2019 6:00 pm

Nu, varam runāt :)

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis