Koraļļi no ebay

Viss kas netiek aprunāts citās sadaļās(tikai ar Jūru saistīti temati)
nbinc
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 1569
Pievienojies: Otr Feb 12, 2008 2:45 pm
Atrašanās vieta: Rīga

Re: Koraļļi no ebay

Atbildēt nbinc » Cet Jūn 03, 2010 1:15 pm

Tieši tā..... ir zināmas problēmas ar Latvijas Pastu.
Pa LV sūtījumi iet ilgāk ne kā no Vācijas līdz Latvijai :(

Te nesen noskaidroju vienu lietu. Man maziem sūtījumiem virsū vienmēr bija uzlīmēta zīmīte, no kuras bija skaidrs ka pastnieks bija pa dienu atnesis šo kapu, bet tā kā neviena nebija mājās tad nesa atpakaļ uz pastu un rakstīja ielūgumu. Tā kā ielūgumu pastkastītē iemet tikai nākošās dienas rītā tad sanāk "bremze" uz 1 dienu + ja no rīta tu agri ej uz darbu un šo ielūgumu izņem no savas pastkastītes tikai vakarā (kad pasta nodaļa jau ir ciet) tad nāk klāt vēl viena diena.... Kad es teicu pastā saņemot sūtījumu - lai pastnieks netērē laiku un nenes to paku man pa dienu uz mājām (nav tak neviena mājās) tad pastā pateica ka "pastnieki ir cits kantoris" un tie darbojas paši pa sevīm un darbinieki pasta nodaļā tikai izsniedz pakas.....

Respektīvi LV pastā esošā kārtība, pieliek klāt sūtīšanas laikam vēl kā minimums 1-2 dienas. Un tas neskaitot to laiku, kad no centrālās LV pasta ēkas pakas tiek nogādātas uz pastu nodaļām.... un tad to sašķiro paši pastnieki.

Diemžēl :(

BET tas neattiecas uz UPS, FeDex, PDP, DHL sūtījumiem. Eksprespastiem ir savi piegādes mehānismi.
Lietotāja avatars
Ghost_az
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 210
Pievienojies: Cet Jan 08, 2009 9:15 am
Atrašanās vieta: Rīga
Vecums: 41

Re: Koraļļi no ebay

Atbildēt Ghost_az » Cet Jūn 03, 2010 4:04 pm

Es daru savādāk - sūtu visu uz darba adresi. Tāpēc visu saņemu daudz operatīvāk.
Cik dzirdēju, pastniekam jāpiegādā paciņas ar svaru līdz 500 g. Smagākām uzreiz izraksta "lapiņu".

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis