Jūra 30 l

Foruma Lietotāju akvāriju apraksti un foto
Zumciks
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 4
Pievienojies: Sest Dec 23, 2017 7:00 pm

Jūra 30 l

Atbildēt Zumciks » Sv Jan 21, 2018 12:20 am

Dots: Akvārijs Terta AquaWxplorer Line 30l ar lampu 5W , filrtriņu Tertra Easy Cristal Filter 205 un vāku. Bija domāts, kā karantīnas akvārijs.
Sildītajs. Termometrs.
Vēl man bija nopirkts maisiņš ar jūras smiltīm un baktērijām.
Šodien iegadajos jūras akmeņus pusotra kilo. Un 20 l jūras ūdens.
Iebēru smiltis, ieleju ūdeni, novietoju akmeņus.
Pieliku vienu Eheim filtru no gailīsu akvarija. Izdomāju, ka viņiem nevajag. EHEIM 2008.
Sākuma bija balta zupa. Pēc tam, kad zupa uzsila līdz 25 grādiem. Izkratīju akvarijā baktēriju maišeli.
Voilā, stundas laikā akvārija ūdens kļuva dzidrs, kā kristāls.
Nupat izslēdzu sildītaju un lampas, jo grādi saka velties pāri 28 sadaļai. Turpinājums rīt.
Zumciks
Reģistrētie lietotāji

Re: Jūra 30 l

Atbildēt Zumciks » Sv Jan 21, 2018 11:35 pm

Šodien atgrizos no izbraukuma, un grādi atkal bija uzbraukuši uz 28. 30 l ar to sildīšanu jāuzmanās lampa jau tāpat karsē.
nbinc
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 1541
Pievienojies: Otr Feb 12, 2008 2:45 pm
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt nbinc » Otr Jan 23, 2018 5:18 pm

Kaut kāds dīvains sildītājs - bez temperatūras regulēšanas vai ?
Vajag izmantot sildītāju ar fiksētu temperatūru (ir tādi Eheim sildītāji) vai arī ar regulējamu.
Zumciks
Reģistrētie lietotāji

Atbildēt Zumciks » Tr Jan 24, 2018 2:09 am

Tas ir Eheim. Es nez. Man te pirms Ziemassvētkiem viens EHEIM jauno akvu uzvārija. Labi ka bija iekšā tikai divi gliemeži. Vēlāk pārdomājot to lietu, sapratu, ka esmu pieradusi pārāk pie lieliem akvārijiem un citiem sildītājiem. Tik smalki, kā EHEIM, manam vidējam saprātam par filigrānu. Es tur reizēm kaut ko nepareizi sagrozu. Bet nu jau vairāks dienas ir ok. T 26, ja pa dienu ieslēdzu lampu, tad 27. Ūdens dzidrs, pat šūmes pazudušas. Pagaidam gan vienīgā dzīvības pazīme ir baltā plēve vienā maliņā korallim.

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis