Alternatīvās dozēšanas sistēmas

Apgaismojums, Sūkņi, Termo regulācija, Reaktori, Kontrolieri.
ARČIJS
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 181
Pievienojies: Sest Apr 25, 2009 12:34 am
Vecums: 50

Alternatīvās dozēšanas sistēmas

Atbildēt ARČIJS » Pirm Jūn 08, 2009 7:01 pm

Sveiki, lasīju tematu par kalcija hidroksīda dozēšanu ar tilpni un kompresoru, ļoti interesants temats,patreiz reizi nedēļā pieleju minerālvielu bagātinātāju, varbūt manai 350l jūrai arī var azstādīt ko līdzīgu šai pilināšanas metodei.
Pēdējo reizi labojis 1 - Mongoose, labots 0 reizi.
Lietotāja avatars
Mongoose
LAK biedri
Atbildes: 2367
Pievienojies: Pirm Jan 07, 2008 5:35 pm
Atrašanās vieta: Kuldīga
Vecums: 54
Contact:

Re: Alternatīvās dozēšanas sistēmas

Atbildēt Mongoose » Pirm Jūn 08, 2009 8:43 pm

Izveidoju šim postam jaunu sadaļu lai temats par kalcija hidroksīda dozēšanu neaiziet citās sliedēs ;)

Nezinu kādas vielas tieši dozē un cik daudz, man liekās ka dažādas aminoskābes un citus elementus akvārijam pievieno ļoti maz 0,2-3ml un bīstami tos pārdozēt, bet ja to vajadzīgo koncentrāciju atšķaida ar RO ūdeni un tādā veidā pievieno akvārijam domāju ka noteikti būtu OK. No vienas puses pat liekās ka doma ir ģeniāla. Ar Tavu atļauju to paturpināšu Aqualogo forumā ko izsakās pieredzējuši akvāriumisti. Jo panākam ļoti sabalansētu precīzu un automatizētu dažādu elementu pievienošanu . Izšķīdinām teiksim nedēļas devu RO ūdenī kura daudzums ~ atbilst iztvaikojošā ūdens daudzumam nedēļai jeb citam laika posmam un katru dienu ar dozātoru to paildinam. Ja tie būs mikroeleenti tad tas ir gandrīz tas pats ballings, bet ja tās ir aminoskābes vai kas cits -- nezinu. Vienīgās šaubas kas māc ir tas ka vai šīs vielas var stāvēt ilgstoši izšķīdušas RO ūdenī , jo tās veicinās dažādu baktēriju vairošanos un savienojumu pāriešanu dažādos citos savienojumos kas savukārt nebūs vairs izmantojami koraļļiem, bet ja dozējam tādā veidā kādu I,Sr,Mg vai ko citu liekās tiešām ļoti pat OK.
ARČIJS
Reģistrētie lietotāji
Atbildes: 181
Pievienojies: Sest Apr 25, 2009 12:34 am
Vecums: 50

Re: Alternatīvās dozēšanas sistēmas

Atbildēt ARČIJS » Pirm Jūn 08, 2009 8:55 pm

Lielais paldies par atsauksmi, tas preperāts ir speciāli domāts jūras akvāriju minerālvielu bagātināšanai, patreiz nav pie rokas,bet nākamnedēļ noteikti pateikšu tā marku, pievienots tiek precīzās devās manai litrāžai kopā ar destilēto ūdeni katru sestdienu.

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

cron