Latvijas Akvāristu kluba forums - Reģistrācija

Reģistrējoties šajā lapā, apmeklējot to, jūs piekrītat zemāk rakstītajam, kā arī piekrītat ievērot tos noteikumus, kuri vēl nav ierakstīti šajā noteikumu versijā, bet kuri parādīsies nākošajās.
Foruma tēmas pamatā ir akvārijs un viss, kas saistīts ar akvārijiem, dīķiem, poludārijiem, to floru un faunu, kā arī saistošo tehniku un aprīkojumu.
Forums ir domāts tiem, kas mīl dabu un zemūdens pasauli, vai kuriem tā liekas pietiekami interesanta kopējai apspriešanai.

Pirms uzdod jautājumu vai izveido jaunu tēmu pārliecinies, vai šis jautājums jau nav ticis apspriests! Pirms forumā uzdot jautājumu par ar akvārijiem saistītu tēmu, aizpildi sava profila akvārija aprakstu sadaļu. Aprakstā norādi šādu indormāciju:
1. akvārija tilpums;
2. tā aprīkojums:
2.1. filtri,
2.2. sildītāji,
2.3. apgaismojums,
2.4. cita tehnika;
3. Substrāts(grunts) un lietotās dekorācijas;
4. akvārija iemītnieki, tai skaitā augi, ja tādi ir;
5. kā akvārijs palaists;
6. kā akvārijs tiek kopts(ūdens maiņas, tīrīšana...).
7. Ūdens parametri - temperatūra u.t.t.

Atceries, mēs neesam atbildīgi ne par vienu iesūtīto ziņu! Mēs negarantējam un negalvojam par publicēto ziņu pareizību, pilnību vai derīgumu un neesam atbildīgi ne par vienas ziņas saturu. Ārpus Kluba sadaļām publicētās ziņas un raksti ir šo ziņu un rakstu autoru, nevis Kluba viedoklis!
Jebkurš lietotājs, kuram(ai) šķiet, ka kāds iesūtītais raksts nav pieņemams, tiek aicināts nekavējoties ziņot mums par šo rakstu! Mēs paturam sev tiesības izdzēst nepieņemamas ziņas nebrīdinot ziņas autoru.

1) Attiecības ar kluba un foruma personālu
Neuzbrūc, nekaitini, neaizskar, neizrādi necieņu, neveido aptaujas par foruma personālu! Nav nepieciešama nievājoša izturēšanās tāpēc vien, ka esam personāls un cenšamies uzturēt šo mitekli baudāmu visiem. Koriģētāji-moderatori tavā vietā paveic visu netīro darbu!
Ja esi neapmierināts ar kāda personāla biedra korekto rīcību vai to, kā forums tiek uzturēts, lūdzu, mierīgi un argumentēti ziņo par savu problēmu administrācijai! Nedari to publiski forumā!

2) Rupjības
Mēs nepieļausim foruma lietotāju un biedru aizskaršanu gan ar vārdiem, gan ar žestiem. Aizliegta apsaukāšanās, apvainošana, lamāšanās, apvainojošu piezīmju izteikšana savstarpēji arī lapas apmeklētājiem.
Ja, tavuprāt, kāds tevi aizskāris, vai mēģina uzsākt kašķi, neatbildi ar to pašu. Sazinies ar kādu no personāla, norādot kur un kad tas ir noticis! Bet, pirms to dari, pārliecinies, ka neesi kašķi iesācis pats vai neesi mēģinājis to provocēt.

3) Apvainošana
Izturies ar cieņu pret katru foruma biedru un apmeklētāju! Nav pieļaujama uzbrūkoša un aizskaroša rakstu iesūtīšana, diskriminējošas, pazemojošas, rasistiskas piezīmes, noniecinoši izteikumi par kādu reliģiju, etnisko izcelsmi, valsti, kultūru, seksuālo orientāciju, invaliditāti. Aizliegts iesūtīt apmelojošu, apvainojošu, rupju, naidpilnu, zaimojošu, draudošu, likumu pārkāpjošu materiālu. Aizliegts arī ievietot saites uz lapām ar šādu materiālu.
Mēs necietīsim aizvainojošu, rupju, naidīgu vai iebiedējošu izturēšanos. Visas sūdzības par biedriem vai personālu iesniedz privātās ziņas formā, nevis forumā!

4) Privātums un uzmākšanās
Aizliegts izplatīt privātu vai biedru identificējamu informāciju publiski forumā, kā arī ārpus šīs lapas bez attiecīgās personas atļaujas. Aizliegts citur izplatīt šajā forumā iegūtu privātu informāciju. Forumā aizliegts iesūtīt ar autortiesībām aizsargātus materiālus, ja vien autortiesības nepieder tev vai šim forumam.
Aizliegts draudēt, uzmākties foruma biedriem; sazināties ar biedriem, ja viņi norādījuši, ka to nevēlas.

5) Traucējoši un postoši raksti
Nav atļautas darbības, kas traucē normālu sarunas norisi un foruma vai mājas lapas darbību. Neveido rakstus, kas ir bezjēdzīgi, nesaprotami, grūti lasāmi, bojā foruma izkārtojumu un izskatu. Nekropļosim latviešu valodu un rakstīsim ar garumzīmēm un mīkstinājuma zīmēm, ja vien to neliedz izmantojamā tehnika vai cilvēkam latviešu valoda nav dzimtā! Neievieto saites, kas var kaitēt lietotāja izmantotajai tehnikai vai programmatūrai, arī saites uz uznirstošiem logiem!

6) Surogāt raksti un reklāma
Forumā, kā arī lietotāja profilā (Avatars, paraksts) aizliegta citu vietņu logo, reklāmas, mājas lapu un citu interneta saišu izvietošana vai pašreklāma bez saskaņošanas ar Administrāciju! Tāpat arī aizliegts parakstā un diskusijās ievietot attēlus kuri izkropļo lapas izskatu.
Ne rakstos, ne forumā nosūtītā e-pastā nav atļauts izplatīt reklāmu, surogātpastu, veiksmes vēstules u.tml. uzmācošus materiālus.
Par surogātpastu tiek uzskatīti arī īsi ieraksti, kas satur tikai pāris vārdu, pliku pateicību, kādu saīsinājumu, smaidiņu u.tml., kā arī kustīgu attēlu ievietošana, kuri netiek piedāvāti forumā un kas traucē teksta lasīšanai, tai skaitā garu rakstu/attēlu citēšana (quote)

7) Neatļauta pieeja
Aizliegts atdarināt un izmantot foruma personāla identitātes (ar tādiem pašiem vai līdzīgiem lietotājvārdiem, avatariem, baneriem, parakstiem).

8) Avatari un attēli
Avatara bildes izmērs nedrīkst būt lielāks par 100x100 pikseļiem, faila izmēram jābūt līdz 10KB. Avatars drīkst saturēt tikai vizuālu informāciju. Vienkāršāk - tam jābūt tikai attēlam vai attēlu animācijai, ne reklāmai un nekam vairāk.
Forumā un foruma galerijā atļauts publicēt attēlus JPG, GIF un PNG formātos. [b]Forumā publicējamajām bildēm platums nedrīkst pārsniegt 800, bet foruma galerijā - 1300 pikseļus! [/b]Pirms attēlu ievietot forumā, vai foruma galerijā, samazini to!

9) Paraksti
Paraksts nedrīkst būt garāks par divām rindiņām!

10) Lietotājvārdi
Aizliegts izveidot lietotājvārdus, kas acīmredzami domāti apvainojoši, kas aizskar, kaitina citus foruma biedrus.
Aizliegts izveidot lietotājvārdus, kas atdarina vai apsmej citus foruma biedrus.

11) Teksta formatēšana
Teksta formatēšanai nedrīkst izmantot sarkano krāsu un tās pustoņus, krāsu gaišos toņus, burtu izmērus(tai skaitā rakstīt lietojot tikai lielos burtus) un cita veida teksta formatējumu, kuri padarītu tekstu neuzskatāmu un grūti lasāmu.

12) Brīdinājumi un sodi
Par noteikumu neievērošanu foruma moderatori var piemērot sodu/brīdinājumu, to izsakot publiski iekrāsojot brīdinājuma tekstu sarkanā krāsā. Pēc 3 brīdinājumiem moderatori var piemērot sodus uz noteiktu vai visu laiku nosakot foruma lietotājam aizliegumu piedalīties tēmu apspriešanā (aizliegums ievietot komentārus un vērt jaunas tēmas) vai izraidot no foruma. Noteikumiem neatbilstošus rakstus, ziņojumus un attēlus moderatoriem ir tiesības izdzēst bez iepriekšēja brīdinājuma.
Moderatoru brīdinājumi un sodi nav apspriežami publiski. Ja radušies iebildumi par moderatoru darbību neatbilstošu foruma noteikumiem, lūdzu, tos izteikt un šo problēmu risināt ar attiecīgo moderatoru, autoru vai/un foruma administratoru privāti (ar privātās ziņas palīdzību un/vai e-pastu). Publiska problēmas risināšana tiek formulēta kā noteikumu pārkāpums. Neargumentētas, rupjas pretenzijas netiks ņemtas vērā.

Lietotāji, kuri pēdējos 6 mēnešus nav izrādījuši nekādu aktivitāti tiek dzēsti.

Administrācija patur sev tiesības mainīt noteikumus bez iepriekšēja brīdinājuma!

Reģistrējoties šajā lapā, apmeklējot to, jūs piekrītat visam augstāk rakstītajam, kā arī piekrītat ievērot tos noteikumus, kuri vēl nav ierakstīti šajā noteikumu versijā, bet kuri parādīsies nākošajās.

Ja jūs neapmierina kāds no šo noteikumu punktiem jums ir tiesības neapmeklēt šo lapu/nereģistrēties šajā lapā.
Kluba administrācija.

 
cron